Vakıf Katılım Bankası Personel Alımı 2016

evde kalem işi resimleri

Vakıf Katılım Bankası yeni kurulan bankalar arasında yer almakta olup 2016 yılındaki alımlarına da devam etmektedir. Özellikle alımlarında birçok kişiyi değerlendirecek olan Vakıf Katılım Bankası alımları ile de dikkat çekmeye devam edecektir. 2016 yılının Mart ayından itibaren alımlarını hızlandıran ve birçok kişiyi bünyesine katacak olan Vakıf Katılım Bankası, alımlarında belirli şartların yerine getirilmesine ayrıca hassas olarak üzerinde durmaktadır.

Vakıf Katılım Bankası personel alımı 2016 yılında kimlerle yapılacak diye bakacak olursak, öncelikli olarak en az üniversite mezunu alacaklarını açıklamışlardır. Personel sayısı konusunda herhangi bir rakam vermeyen Vakıf Katılım Bankası alımlarını da son sürat bir şekilde devam ettirecek gibi görünüyor.

Vakıf Katılım Bankası personel alımı 2016 yılında aşağıda yer alan şartlar altında yapılacaktır.

– En az üniversite mezunu,
– Erkekler için 30, bayanlar için 28 yaşından büyük olmamak,
– Erkeklerin askerlikle ilişkisi olmamak,
– İletişim kabiliyeti yüksek olmak,
– İnsanlarla rahat iletişim kurabilen kişiler alınacaktır.

Vakıf Katılım Bankası personel alımı 2016 yılında bu şekilde yapılacak olup alımlar Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, Mersin, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Van ve İstanbul illerinde yapılacaktır. Alıma yönelik daha fazla bilgi almak ve başvuruda bulunmak isteyen adaylar aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.
http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-1519049

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir