Kfc iş başvurusu nasıl girilir

115 ülkede 19.000’den fazla noktada hizmet veren KFC, Türkiye’ye 1989 yılında Turkent A.Ş. tarafından getirilmiştir. KFC 104 restoranıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Bolu, Kocaeli, Eskişehir, Muğla (Dalaman Havaalanı), Balıkesir, Denizli, Adana, Gaziantep, Çanakkale, Kahramanmaraş, Samsun, Hatay, Antalya, Sakarya,Kayseri,Diyarbakır ve Mersin’de hizmet vermektedir.

KFC en önemli kuralı olan her zaman %100 taze tavuk eti kullanma yaklaşımından asla vazgeçmeden hazırladığı benzersiz ürünlerini lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor.

KFC, restoranlarında sunduğu hizmetin yanı sıra evlere servis hizmeti aracılığıyla ürünlerini her zaman sıcak ve taze olarak müşterilerinin kapısına kadar ulaştırıyor.

KFC personel eleman alımı gerçekleştiriyor. KFC bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere tüm Türkiye genelinde personel alacak.

Ülkemizde de faaliyet gösteren KFC, bu yıl personel alımına devam ediyor. KFC Personel Alımı ilanlarına iş başvurusu yaparak siz de çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Sitemizde sizler için 2018 yılında açılan KFC iş ilanları ve işe alım süreci hakkında bilgilere yer verdik. KFC eleman alımı ihtiyacına göre sitemizde sürekli olarak güncel bilgiler verilmektedir.

-Vardiya Müdürü, Evlere Servis Sürücü,-Restaurant Genel Müdürü, restaurant destek üyesi gibi pozisyonlara başvurularda bulunabilirsiniz Aşağıda vermiş olduğum linkten bilgiler doğru ve tam olarak girin aksi halde size ulaşmaları ve sizin hakkınızda bilgi edinmeleri zorlaşacaktır.

.  https://www.kfcturkiye.com/insan-kaynaklari/

 

ayrıca;

kfc de kurye olarak çalışırsanız 2017-2018 yılı için 1.800- 2.200 tl arası

vardiya müdürü olarak  2.200-2500 tl arası ve

restaurant müdürü olarak çalışırsanız 3.000 – 3.500 tl arası maaş alabilirsiniz.

Çalışma saatleri olarak genelde 8 saat olarak uygulanmaktadır. Müdürler için bu süre 10 saate kadar uzayabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir