Evde Kemer Tokası Takarak Para Kazanabilirsiniz

Evde Kemer Tokası Takma İşi-Ek İş İlanları

Deri mont kemer tokası montajlama ek işinden bahsedecek olursak. Evlere deri mont kemer tokası montajlama işi veren firmaların sizden istediği iş bu tokaları deri kemerlerin yerine geçirip klipsemeniz oluyor. Yapacağınız bu işlemler ile ne kadar çok yaparsanız o kadar çok ücret alıyorsunuz.

İşin tanımı şu şekilde size verilen kemerlere tokalarını takıp klips ile sağlamlayacaksınız. Malzemeler tarafınıza verilecektir. Herhangi bir sarf masrafınız olmayacaktır. İşlerin zamanında teslimi ve düzenli teslim edilmesi dışında bir sorumluluğunuz yoktur. Adet başına ödeme alacağınız bu iş biraz oyalayıcı bir iştir. Tane fiyatı 1 TL‘dir. Günde kaç tane toka takarsanız o kadar ödeme alırsınız. Teslimatlar haftalık yapılır ve ödemeler iş tesliminde nakit olarak yapılır.

Ek işlere herkesin ihtiyacı olduğunu biliyoruz ve farklı konularda istihdam yaratma çabasındayız. Maaşları yetmeyenler, ev hanımları, borç ödeyenler, öğrenciler herkese bu işler ilaç gibi gelmektedir. Siz de ek iş yaparak ekonomik olarak rahatlamak isterseniz ilanlarımızdan bir tanesi muhakkak size göredir.

4 yorum

  1. Nejla Yanıtla

    Ben yaz donemi icin evde yapilacak is ariyorum 3kisiyiz istanbul atasehirde oturuyoruz en kisa zamanda cevabinizi bekliyorum

  2. Nil Yanıtla

    Bende yapmak ıstiyorum mardin de yaşıyorum dört kişiyiz evde çok vaktim var bu ise ihtiyacım var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir