Çukurova Tarım İşletmesi İşçi Alımı İlanı 2017

Çukurova Tarım İşletmesi Müdürlüğü çok sayıda işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Çukurova Tarım İşletmesi tarım işçisi,  kaynak teknisyeni, sıhhi tesisatçı, iş makineleri operatörü, makine bakım onarım teknisyeni alımı gerçekleştirecektir. Adaylar Adana da çalıştırılacaklardır. Son başvuru tarihi 15 Haziran 2017 dir. Adayların bu tarihe kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Adayların KPSS sınavından en az 60 puan almış olmaları istenmektedir.

Çukurova Tarım İşletmesi Müdürlüğü İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde İl/Şube Müdürlükleri veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS P94) sonuçları geçerli olup, 60 ve üstü puana sahip adaylar başvurular yapabilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi, talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Tarım İşçisi-Karma Çiftçilik Alımı 

Adayların en az traktör kullanma sürücü belgesine sahip olmaları, meslek liselerinin hayvan sağlığı bölüm, tarım teknolojileri süs bitkileri ve peyzaj bölümü, tarla bitkileri yetiştiriciliği bölümlerinden birisinden mezun olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 10 tarım işçisi alımı yapılacaktır.

Kaynak Teknisyeni Alımı 

Nihai listede yer alan adaylardan kaynakçılık konusu ile ilgili MEB veya ilgili Bakanlık onaylı sertifikası veya bonservisi olanlar tercih edilecektir. İlan kapsamında 2 kaynak teknisyeni alımı yapılacaktır.

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi Okul Kaynakcılık Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Metal Teknolojisi-Kaynakçılık Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sıhhi Tesisatçı Alımı

İlan kapsamında 1 sıhhi tesisatçı alımı yapılacaktır.

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi Okul Sıhhi Tesisat Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Sıhhi Tesisat – Isıtma Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

İş Makineleri Operatörü Alımı

Adayların en az ortaöğretim mezunu olmaları ve forklif, greyder, dozer, kepçe operatörü sertifikalarından birisine sahip olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 3 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Nitelik Başlığı Nitelik Aciklamasi
İş Makinaları Sertifikaları Forklif, Greyder, Dozer, Kepçe Operatörü Sertifikası

Makine Bakım Onarım Teknisyeni/Makine Bakım Onarımcısı Alımı 

İlan kapsamında 3 makine bakım onarım teknisyeni alımı yapılacaktır.

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Lise ve Dengi Okul Otomotiv Elektromekaniği Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul İş Makineleri Bakım ve Onarım Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul İş makineleri (Bakım-Onarım) Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Tarım Teknolojisi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Lise ve Dengi Okul Motorlu Araçlar Teknolojisi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Çalışma Adresi : MERCİMEK KASABASI / 01921 CEYHAN ADANA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :SEYHAN, CEYHAN, FEKE, KARAİSALI, KARATAŞ, KOZAN, POZANTI, SAİMBEYLİ, TUFANBEYLİ, YUMURTALIK, YÜREĞİR, ALADAĞ, İMAMOĞLU, ÇUKUROVA, SARIÇAM, ADANA /MERKEZ

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir